Czy moja firma potrzebuja wózka widłowego?

Czy moja firma potrzebuja wózka widłowego?

Czy moja firma potrzebuje wózka widłowego?

Na pewno wielu przedsiębiorców, zarówno małych, średnich jak i dużych zadaje sobie to pytanie. Niektóre firmy obejdą się bez wózka widłowego, z największym procentem wśród przedsiębiorstw małych, które nie posiadają wcale, lub posiadają bardzo małe magazyny. Sprawa ma się natomiast inaczej w przypadku firm średnich i dużych. Z reguły przedsiębiorstwa takich gabarytów posiadają magazyny, a na dodatek całkiem spore magazyny. Wózek widłowy w takiej sytuacji potrafi diametralnie wpłynąć na efektywność pracowników magazynu. Może on zrobić wiele rzeczy, jak np.: przenieść więcej towaru zmagazynowanego na raz i to szybciej niż bez wózka!

Im więcej osób pracuje w magazynie, tym mniej osób możemy zatrudnić na stanowiskach przy produkcji, świadczeniu usług lub jakiejkolwiek innej, a dzięki wózkowi widłowemu jesteśmy w stanie zwiększyć wydajność jednego pracownika tak, że jest on w stanie sam zastąpić parę osób. Przekłada się to bezpośrednio na dochody generowane w firmie.

Utrzymanie wózka nie jest drogie, na pewno nie droższe niż utrzymanie całego magazynu! A dzięki nowym pracownikom na generującym dochód dla firmy, utrzymanie go to pestka.

Wózek pozwala także na składowanie towaru w pionie, co bezpośrednio przekłada się na zaoszczędzone miejsce w magazynie. Jesteśmy w stanie dzięki temu wykorzystać najmniejszy kawałeczek przestrzeni.

Podsumowując zakup wózka widłowego w przypadku małych firm, albo takich, które nie posiadają magazynu, nie wygląda zbyt zachęcająco, natomiast w przypadku firm dużych, z magazynami, wózek widłowy jest nieodłączną częścią takiego magazynu i pozwala na generowanie większych przychodów!

Leave a Reply

All fields are required

Nazwa:
E-mail: (Not Published)
Komentarz:
Type Code

Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Nasze sklepy

Tagi